Přeskočit na obsah
Blog Reference, kterou si můžete sami ověřit

V květnu jsme realizovali Decopierre na garážové stání ve Zvoli u Prahy, které se rázem změnilo v příjemné zátiší pro zahradní posezení. Požádali jsme jeho majitelku, zda by nám zodpověděla pár otázek – souhlasila a umožnila nám zveřejnit i telefonní kontakt, takže si její slova můžete kdykoliv ověřit i vy.

Jak jste se dozvěděli o Decopierre?   

O Decopierre jsme se dozvěděli z reklamy na Radiu Impuls.

Zvažovali jste i jinou povrchovou úpravu? Zvažovali jsme nějaký obklad imitací kamene, cihel nebo něčeho podobného, ale nic konkrétního.

Proč jste se rozhodli pro Decopierre?

Když jsme Decopierre viděli, hned jsme věděli, že takhle přesně jsme si to představovali. Dalším plusem bylo to, že se omítka nezatíží nějakým obkladem.

Proč byste nás a Decopierre (ne)doporučili ostatním klientům?

Doporučení na vás bychom dali z těchto důvodů: výborná komunikace při domlouvání termínů prohlídky i realizace, i když jsme se domlouvali skoro čtyři měsíce dopředu, všechny termíny klaply přesně jak jsme potřebovali, a v neposlední řadě perfektně uklizené okolí stavby bez zacákaného okna, podbití střechy atd…což rozhodně u většiny řemeslníků nelze říct.

Tel. kontakt pro ověření reference:

727 895 20

Děkujeme za důvěru i milá slova a přejeme spoustu krásných chvil nejen na Vaší zahradě.

Požádejte nás o cenovou
nabídku

Nevíte, zda je možné omítky Decopierre aplikovat na váš dům? Není vám jasné cokoliv kolem aplikace omítek či péče o ně? Nejste si jisti, jak to bude celé probíhat?

Podívejte se do sekce Ceník nebo na Časté otázky a pokud nenajdete odpověď, kterou hledáte, obraťte se na nás přes tento formulář, nebo zavolejte na tel. 602 437 536, rádi s vámi váš konkrétní případ probereme a poradíme jak dál.

  Chcete nás
  kontaktovat ?

  • Realsan Group s.r.o.
  • Sídlo společnosti:
  • Mrštíkova 399/2a
  • ​Liberec 460 07

  Společnost Realsan Group s.r.o. je zapsaná u Krajského soudu v Ústí nad Labem (spisová značka C50195).

  +420 739 318 705 
  info@francouzskykamen.cz

  Vizualizace zdarma Pro nezávaznou vizualizaci či jakýkoliv dotaz nás kontaktujte.