Přeskočit na obsah
Blog Příjemné prostředí zvýší tržby a prestiž vašeho podniku

Ať už máte hotel, restauraci či wellness centrum, víte, že to, jak se u vás zákazníci cítí, je klíčové.

Francouzský kámen může být právě takovým klíčkem, který dokáže proměnit atmosféru prostoru prakticky na počkání.

Co především na Francouzském kameni oceňují hotely, restaurace a wellness studia?

navodí pocit klidu a pohody –⁠ jako byste se ocitli ve francouzském Provence
vytváří luxusní dojem –⁠ díky čemuž se i budou cítit výjimečně i vaši zákazníci
jde o ruční práci – každá stěna je originál a můžeme se tak maximálně přizpůsobit vašim přáním a představám
Francouzský kámen nevyžaduje žádnou pravidelnou údržbu
rychlá aplikace kamene – proměníme až 20m2 za den, abyste velmi rychle naskočili zpět do plného provozu

Takto vypadají ukázkové podniky, kde jsme Francouzský kámen aplikovali. Na první fotografii můžete vidět cukrárnu a kavárnu Amorino Gelato známou svou jedinečnou zmrzlinou servírovanou ve tvarech okvětních lístků a na druhé rodinný pension Hubert v Raspenavě.

Penzion Hubert – Raspenava, majitel p. Jurkovič
„I po 2 letech jsme moc spokojení. Vypadá to parádně, lidi nám to hodně chválí. Chodí a ptají se – jak je to udělané, z čeho to je, dokonce už jsme někomu i dávali kontakt. Velmi se to líbí.

A jak řešíte údržbu stěny? Vyžaduje něco speciálního?
„Ohledně údržby žádný problém, máme tam krbová kamna a vedle takový sud se dřevem, tak stěnu za tím jednou za čas přejedeme lehce vysavačem s takovým tím štětinovým nástavcem a to je vše. Ještě plánujeme v suterénu wellness, tak se ozveme, rádi bychom jednu stěnu udělali i tam.

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Pokud máte jakékoliv otázky, své představy a přání, kontaktujte nás přes formulář a my se vám během dvou pracovních dnů ozveme, vše probereme a v případě zájmu vypracujeme grafický návrh.

Často kladenou otázkou bývá: „Jaký design si můžu nechat aplikovat?“ Odpovědí je, že je to čistě na vás. Inspirovat se můžete ve vzorníku na našem webu či fotografiemi z již realizovaných objektů, ale tím, že celý proces probíhá ručně, dokážeme se Vám maximálně přizpůsobit, co se týče barvy i velikosti požadovaných kamenů.

Jak realizace v interiéru probíhá?
Nejprve si místnost připravíme tak, abychom zakryli vše, co by mohl Francouzský kámen zašpinit. Pro lepší představu můžete kouknout na video, které se nachází dole na stránce. Jedná se o aplikaci na výše zmíněný pension Hubert v Raspenavě. Pak už jde vše velmi rychle – během jednoho dne vytvoříme až 20m2 Francouzského kamene. Pokud toužíte mít z Francouzského kamene 1-2 stěny, zpravidla to zvládneme za 1-2 dny.

Co je potřeba připravit a po jak dlouhé době můžete místnost zase využívat?
Příprava podkladu je vždy věc individuální domluvy a záleží na tom, jaký je ten stávající povrch. Zpravidla ale proces probíhá tak, že oškrábeme malbu, natáhneme stěnu do lepidla a na to přímo tvoříme Francouzský kámen. Celý proces přípravy je věcí 1 dne a další den je možné aplikovat Francouzský kámen.

Vzhledem k tomu, že Francouzský kámen je rozemletý vápenec, je to tedy čistě přírodní produkt, můžete místnost i bezprostředně po aplikaci okamžitě využívat a obývat. Při běžné pokojové teplotě 21-22°C a standardním větrání trvá vysychání 1-2 dny. V této první fázi je potřeba dbát zvýšené opatrnosti, abyste si Francouzský kámen nepoškodili – neodřeli nábytkem apod.

Máte další otázky ohledně Francouzského kamene? Pojďme to společně probrat. Na jaký telefon a e-mail se vám máme ozvat? Vyplňte formulář zde.

Požádejte nás o cenovou
nabídku

Nevíte, zda je možné omítky Decopierre aplikovat na váš dům? Není vám jasné cokoliv kolem aplikace omítek či péče o ně? Nejste si jisti, jak to bude celé probíhat?

Podívejte se do sekce Ceník nebo na Časté otázky a pokud nenajdete odpověď, kterou hledáte, obraťte se na nás přes tento formulář, nebo zavolejte na tel. 602 437 536, rádi s vámi váš konkrétní případ probereme a poradíme jak dál.

  Chcete nás
  kontaktovat ?

  • Realsan Group s.r.o.
  • Sídlo společnosti:
  • Mrštíkova 399/2a
  • ​Liberec 460 07

  Společnost Realsan Group s.r.o. je zapsaná u Krajského soudu v Ústí nad Labem (spisová značka C50195).

  +420 739 318 705 
  info@francouzskykamen.cz

  Vizualizace zdarma Pro nezávaznou vizualizaci či jakýkoliv dotaz nás kontaktujte.