Přeskočit na obsah
Blog FRANCOUZSKÝ KÁMEN doslova proměnil náš dům

Přemýšlíte, jak ozvláštnit fasádu vašeho domu nebo trochu oživit interiér, který vás nudí? Romana s Petrem se toho opravu nebáli a Francouzský kámen se prolíná designem celého domu. Jak jsou spokojení a doporučili by Francouzský kámen? Přečtěte si jejich recenzi.

Před 3 lety, v březnu 2019, k nám dorazila poptávka, ve které mimo jiné stálo: „Rádi bychom se na vás obrátili ve věci omítky z kamene. Vaše firma nás zaujala minulý týden na výstavišti v Praze…chtěli bychom od vás sokly, sloupy atd. Uvnitř domu bychom rádi udělali kousky kamenných stěn, část bazénových stěn, atd.“ V danou chvíli jsme my a myslím, že ani Petr s Romanou, kteří nás oslovili, netušili, co vše se bude pod oním „atd.“ skrývat.

„…chtěli jsme terasu z pískovce, ale měly přijet velké bagry a všechno nám tam překopat…“
„…návštěvy si myslí, že je to opravdu kámen, až zblízka zjistí, že ne a tak jim to rádi vysvětlíme…“
„…je to prostě návykový…“

Když jsme v červenci přijeli do západních Čech, abychom se pustili do plnění jejich přání, měli jsme za úkol vytvořit z Decopierre sokl domu a sloupy u vchodu, a to tak, aby ladily k šedému žulovému plotu. Uvnitř nás potom čekalo zasazení Decopierre do teplých medových tónů a venkovského stylu, ve kterém je dům zařízen, a to na stěně v obýváku a v místnosti s vnitřním bazénem.

„Když jsme to viděli, hned nás napadala další místa, kam by se nám Decopierre hodil, a tak jsme chodili a říkali chlapům, že ještě tohle bychom chtěli a tohle a oni byli naprosto skvělí, vyšli nám ve všem vstříc, ladili s námi na místě odstíny kamenů, aby to bylo přesně tak, jak jsme chtěli.“
Kromě zmíněných míst se tedy Decopierre objevil na zdech venkovního posezení, kolem studny i na krbu. „Původní plán byl kratší, ale kvůli těmto úpravám a neustálému přidávání tady chlapi byli asi týden.“

O 3 měsíce později, v říjnu 2019, jsme byli u Romany s Petrem opět – provedli jsme hydrofobizaci stěn u bazénu, aby byly odolnější proti vlhkosti a doplnili další hlazený kámen kolem oken, dveří, ale i kamenné rámy k rodinným fotografiím.

Jak říká jejich malý Péťa: „Vážení, mám pro vás důležitou informaci. Kameny jsou super! Barva je super! A nemusíte to uklízet!“

Mrkněte na spoustu fotek, které v průběhu vznikly, jak vypadá výsledný efekt a jak Romana ve videu popisuje, proč by doporučila designovou omítku svým přátelům. A pokud i vás čeká stavba domu, rekonstrukce nebo vás prostě už trochu nudí, jak vypadá váš exteriér nebo interiér, dejte nám vědět přes kontaktní formulář a vytvoříme vám nezávaznou vizualizaci zdarma.

Požádejte nás o cenovou
nabídku

Nevíte, zda je možné omítky Decopierre aplikovat na váš dům? Není vám jasné cokoliv kolem aplikace omítek či péče o ně? Nejste si jisti, jak to bude celé probíhat?

Podívejte se do sekce Ceník nebo na Časté otázky a pokud nenajdete odpověď, kterou hledáte, obraťte se na nás přes tento formulář, nebo zavolejte na tel. 602 437 536, rádi s vámi váš konkrétní případ probereme a poradíme jak dál.

  Chcete nás
  kontaktovat ?

  • Realsan Group s.r.o.
  • Sídlo společnosti:
  • Mrštíkova 399/2a
  • ​Liberec 460 07

  Společnost Realsan Group s.r.o. je zapsaná u Krajského soudu v Ústí nad Labem (spisová značka C50195).

  +420 739 318 705 
  info@francouzskykamen.cz

  Vizualizace zdarma Pro nezávaznou vizualizaci či jakýkoliv dotaz nás kontaktujte.