Přeskočit na obsah
Exteriér Zahradní domek – Křešice

Ještě než aplikujeme omítky Decopierre, zjišťujeme, zda na daných stěnách není problém s vlhkostí, který by bylo potřeba před realizací Decopierre vyřešit. To byl i případ zahradního domku v Křešicích, který byl postaven ze ztraceného bednění a bylo potřeba zajistit, aby se vlhkost z terénu, který domek ze dvou stran obklopuje, nedostávala do konstrukce a Decopierre po čase nezničila. Proto jsme nejprve ošetřili všechny stěny silikátovou pružnou stěrkou Elastikschlämme, která zároveň vytvořila vhodný povrch pro následné stříkání omítek. Uvnitř domku byl pak vylit nový beton s přísadou Sikkaton A, čímž byla zajištěna izolace podlahy. Pak už nic nebránilo aplikaci Decopierre, a to jak zevnitř, tak zvenčí tohoto krásného uzavíratelného zahradního domku.

Nenechte si ujíttyto ukázky

RD Předměřice nad Jizerou – fasáda
RD Bechyně – zimní zahrada, fasáda
RD Čakov – exteriér

Požádejte nás o cenovou
nabídku

Nevíte, zda je možné omítky Decopierre aplikovat na váš dům? Není vám jasné cokoliv kolem aplikace omítek či péče o ně? Nejste si jisti, jak to bude celé probíhat?

Podívejte se do sekce Ceník nebo na Časté otázky a pokud nenajdete odpověď, kterou hledáte, obraťte se na nás přes tento formulář, nebo zavolejte na tel. 602 437 536, rádi s vámi váš konkrétní případ probereme a poradíme jak dál.

  Chcete nás
  kontaktovat ?

  • Realsan Group s.r.o.
  • Sídlo společnosti:
  • Mrštíkova 399/2a
  • ​Liberec 460 07

  Společnost Realsan Group s.r.o. je zapsaná u Krajského soudu v Ústí nad Labem (spisová značka C50195).

  +420 739 318 705 
  info@francouzskykamen.cz

  Vizualizace zdarma Pro nezávaznou vizualizaci či jakýkoliv dotaz nás kontaktujte.