Přeskočit na obsah
Exteriér Obrataň – fasáda, zimní zahrada

Do rodinného domu v Obratani jsme s Decopierrem jeli vícekrát. Nejprve v říjnu 2019, kdy jsme aplikovali Decopierre v zimní zahradě. Tehdy byl zážitek z aplikace umocněn tím, že byla zima a omítka vůbec nechtěla schnout. Nakonec za pomoci vytápění a větráků se dílo v pozdních večerních hodinách podařilo. Druhá návštěva v červnu 2020 už byla věnována úpravě soklu domu, který bylo nejprve potřeba pro aplikaci připravit. Jirka tedy odstranil původní desky, povrch vyrovnal a pak teprve aplikoval Decopierre. Velkou odměnou byla možnost prohlédnout si zimní zahradu již plně zařízenou a na fotkách je vidět, že je to opravdu úplně jiné kafe. 🙂 Děkujeme za důvěru a přejeme krásné bydlení.

Nenechte si ujíttyto ukázky

RD Předměřice nad Jizerou – fasáda
RD Bechyně – zimní zahrada, fasáda
RD Čakov – exteriér

Požádejte nás o cenovou
nabídku

Nevíte, zda je možné omítky Decopierre aplikovat na váš dům? Není vám jasné cokoliv kolem aplikace omítek či péče o ně? Nejste si jisti, jak to bude celé probíhat?

Podívejte se do sekce Ceník nebo na Časté otázky a pokud nenajdete odpověď, kterou hledáte, obraťte se na nás přes tento formulář, nebo zavolejte na tel. 602 437 536, rádi s vámi váš konkrétní případ probereme a poradíme jak dál.

  Chcete nás
  kontaktovat ?

  • Realsan Group s.r.o.
  • Sídlo společnosti:
  • Mrštíkova 399/2a
  • ​Liberec 460 07

  Společnost Realsan Group s.r.o. je zapsaná u Krajského soudu v Ústí nad Labem (spisová značka C50195).

  +420 739 318 705 
  info@francouzskykamen.cz

  Vizualizace zdarma Pro nezávaznou vizualizaci či jakýkoliv dotaz nás kontaktujte.