Přeskočit na obsah
Exteriér Fasáda – Hanušovice (Jeseníky)

Krásně rekonstruovaný dům v Jeseníkách nám umožnil vyzkoušet si při aplikaci Decopierre nevšední podmínky – prudký terén téměř bez jakýchkoliv rovných ploch v kombinaci s vysokým lešením. Přesto jsme si s tím poradili, vytvořili si alespoň kousek rovné plochy z desek podložených kameny a vším, co se našlo a pod heslem „když se chce, všechno jde“ a po 2 pytlích postupně míchali a nosili si Decopierre, kam bylo třeba. V prvních dvou dnech jsme si poradili s aplikací na 50m2 a 3. den se věnovali zbylým 8m2, které se sestávaly z orámování oken a dveří. Na fotografiích je ukázáno, jak moc světlo na fotografii ovlivňuje odstín Decopierre – ač je orámování kolem všech oken ve stejném odstínu, na některých snímcích se zdá být tmavě béžové a na jiných čistě bílé. Jak to tak bývá, pravda je někde uprostřed.

Nenechte si ujíttyto ukázky

RD Předměřice nad Jizerou – fasáda
RD Bechyně – zimní zahrada, fasáda
RD Čakov – exteriér

Požádejte nás o cenovou
nabídku

Nevíte, zda je možné omítky Decopierre aplikovat na váš dům? Není vám jasné cokoliv kolem aplikace omítek či péče o ně? Nejste si jisti, jak to bude celé probíhat?

Podívejte se do sekce Ceník nebo na Časté otázky a pokud nenajdete odpověď, kterou hledáte, obraťte se na nás přes tento formulář, nebo zavolejte na tel. 602 437 536, rádi s vámi váš konkrétní případ probereme a poradíme jak dál.

  Chcete nás
  kontaktovat ?

  • Realsan Group s.r.o.
  • Sídlo společnosti:
  • Mrštíkova 399/2a
  • ​Liberec 460 07

  Společnost Realsan Group s.r.o. je zapsaná u Krajského soudu v Ústí nad Labem (spisová značka C50195).

  +420 739 318 705 
  info@francouzskykamen.cz

  Vizualizace zdarma Pro nezávaznou vizualizaci či jakýkoliv dotaz nás kontaktujte.